niedziela, 24 lutego 2013

malowanie filcem...

Witajcie, tak jak obiecałam w ostatnim poście prezentuję obraz nad którym spędziłam ostatnie kilka dni. Całość wykonałam na mokro. Najwięcej czasu zajęło mi przyszywanie koralików - bardzo fajne i wyciszające zajęcie!!! Muszę przyznać, że koraliki zdominowały trochę mój bukiet. Na koniec postanowiłam obszyć brzegi gdyż planuję zmienić zastosowanie obrazu - na podkładkę pod talerz!

A oto kilka fotek:
 
 Krok po kroku: 


Pozdrawiam, Agulla.

sobota, 23 lutego 2013

próby z materiałem...

Witam ciepło wszystkie obserwatorki i dziękuję, że jesteście. Przejdę do sedna, ostatnim czasem eksperymentuję z różnymi materiałami i czesanką. Wyniki tych poczynań nie zawsze mnie zadawalają i tak było teraz z "niby" szalem. Efekt końcowy okazał się wielką klapą. Prezenytuję jedynie kilka fotek.

 


 

 

A obecnie tworze  filcowy obraz , kolejne fotki już wkrótce...

 
Pozdrawiam, Agulla.
 

poniedziałek, 11 lutego 2013

futerał na telefon...

Witam serdecznie nowe obserwatorki i dziękuję za odwiedziny pomimo mojej nieobecności. Dziś prezentuję nowy futerał na mój telefonik - taki walentynkowy!!!
Muszę przyznać, że ostatnio troszkę zaniedbałam blogowy świat,  jednak postaram sie szybko nadrobić zaległości. Obecnie filcuję i szyję,  w kolejnych postach będę sie chwalić.
 
Pozdrawiam, Agulla.