wtorek, 20 września 2011

z innej beczki...

Witam, a teraz coś z innej beczki ...
dostałam ostatnio piękną !!!! cudowną !!!! karteczkę od mamy Filipka, który żegnał się z naszą grupą. Pamiątka rewelacyjna. Dla zainteresowanych powiem, że pracuję w przedszkolu.
Karteczka jak widać jest imponująca wykonała ją znana blogowiczka Edi-th.


Dodam może jeszcze tyle, że mam straszny sentyment do takich pamiątek, jedną z nich jest kartka na dzień nauczyciela, którą otrzymałam od Oliwki i mamy jednej z Was znanej blogowiczki Qrcza-k.
Serdecznie dziękuję.
4 komentarze:

  1. no nie, przesadziłaś...! jaka ja znana? aż mi się głupio zrobiło... A nawiasem mówiąc żeby wyrazić wdzięczność za Wasz trud i poświęcenie to trzeba by było wiele ton kartek i kwiatów i w ogóle... Odkąd Fliper zaczął chodzić do przedszkola i zaczęłam obserwować Waszą pracę- przyznaję-sukcesywnie przechodziła mi ochota podyplomówki z wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego-aż przeszła całkowicie- jednak zdecydowanie wolę pracę ze starszymi...po prostu mam za mało cierpliwości :P!! Dzięki raz jeszcze za serce i codzienność jaką dawałaś Filipowi!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. No proszę nie wiedziałam, że wykonujesz tak odpowiedzialną pracę. MIło, że ludzi potrafią docenić i wyrazić swoją wdzięczność.A Tobie gratuluję dobrego jak widać wyoboru zawodu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za ujawnienie się... Blog zapisany. Co do tego znania, to chyba przesada. Serdecznie pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń